تجلیل ازاستادحاج حسن نقيبي پیشکسوت وفعال قر تاریخ : چهارشنبه، 17 ارديبهشت ماه ، 1393
موضوع :


تجلیل ازاستادحاج حسن نقيبي پیشکسوت وفعال قرآنی نيشابورياز پیشکسوتان قرآنی در نیشابور تجلیل شد
يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۶
ازاستادحاج حسن نقيبي پیشکسوت وفعال قرآنی نيشابوري در آیین پایانی دوازدهمین جشنواره علوم و هنرهای قرآنی تجلیل به عمل آمد.
به گزارش عرش نیوز،حجت الاسلام محمدرضا حشمتی معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار كرد: برگزاری چنین جشنواره هایی نیاز جامعه را به پرداختن قرآن با زبان هنر را دو چندان می کند. 
وی افزود: سیره اهل بیت(ع) و آیات و روایات به قدری زیبا هستند که باید به خاطر عدم گسترش آن ها در جهان از درگاه خداوند عذرخواهی کنیم. 

وی تاکید کرد: امروزه سخت نیازمند قلم های زیبای هنری و استعداد های هنری هستیم تا با خلق آثار هنری به جهان پیام اخلاق، مودت و دوستی و ادب و منش اهل بیت (ع) را برسانیم. 

حجت الاسلام حشمتی برگزاری این جشنواره را شروعی مناسب برای پرداختن به زیبایی های قرآن به زبان هنر دانست و ابراز داشت: این جشنواره طلیعه جشنواره های بزرگتر خواهد بود تا از آثار هنرمندان بهره مند بیشتر بهره مند شویم. 

در اختتامیه جشنواره علوم و هنرهای قرآنی با حضور حجت‌الاسلام محمدرضا حشمتی، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مديركل فرهنگ وارشاد اسلامي خراسان وجمع كثيري از مسولين ومردم در مجتمع فرهنگی وهنری امام رضا(ع) از استاد حاج حسن نقيبي پیشکسوت وفعال قرآنی نيشابوري به پاس سال ها تلاش در عرصه گسترش فرهنگ قرآني وتربيت شاگردان ممتاز در اين رشته با اهداي لوح تقدير وجايزه نقدي تجلیل شد . 
کد مطلب: 252841
 


تجلیل از حسن نقیبی - دوازدهمین جشنواره علوم قرآنی -منبع این مقاله : پورتال شخصی حسن نقیبی
http://www.naghibi.ir

آدرس این مطلب :
http://www.naghibi.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=68